Fizibu’da hemen satıcı ol
Ürünlerini milyonlarca müşteriye ulaştır!
Satışa Başla

Fizibu'da Mağaza Açmanın Faydaları

Selling online has never been easier.

Dakikalar İçinde Satışa Başlayın

Doğrudan işinizi büyütmeye başlayın. İnternetten satış yapmak için her şeyi hallediyoruz. Böylece altyapıyı yönetmek yerine işinize odaklanabilirsiniz.

Kapsamlı Kontrol Paneli

Ürünlerinizi daha iyi uyarlamak amacıyla satışları, siparişleri ve müşterileri daha iyi anlamak için işletmenizin ayrıntılı bir görünümünü elde edin.

Güvenli Bir Şekilde Ödeme Alın

Paranızı bloke etmiyoruz! Talepte bulunduktan sonra aynı gün içinde paranız size ulaşır.

Fizibu Nasıl Çalışır?

It's Good To Know How The System Works, Before You Register

 •  

  Satıcı olarak kaydolun

  Hesap oluşturmak çok basittir. Kayıt olduğunuz anda satıcı kontrol paneliniz hazır olacaktır. Mağazanıza ait olan ve işletmeyi yürüten her şeyi yönetebilirsiniz.

 •  

  Ürünlerinizi Listeleyin

  Kullanımı kolay self-servis portalımız sayesinde ürünlerinizi listelemek gerçekten çok basit. Yüksek kaliteli ürün görselleri ve ek ayrıntılar içeren ürünler daha popülerdir.

 •  

  Sat & Siparişleri Gönder

  Ürünlerinizi listeledikten sonra müşteriler bunları Fizibu'da ziyaret edebilir. Müşteriler sipariş verdiğinde sizi bilgilendireceğiz. Siparişin söz verilen zamanda gönderilmesi çok önemlidir.

 •  

  Anında Ödeme Alın

  Paranızı bloke etmiyoruz! Talepte bulunduktan sonra aynı gün içinde paranız size ulaşır.

 • Hikayemizin
  Parçası
  Olun!

Sık Sorulan Sorular

Most Frequently Asked Questions

Overview
There are many reasons to sell on Fizibu. We have our customers who can see your products to the ability to start selling fast without the need to create a new standalone website. You spend no time and money to do marekting, We do it for you!
We have videos, web docs, and blogs to help you find what you need.
 • Getting Started page
 • Training and tutorials
 • Blog
If you want to close your account permanently, Seller Support can assist you. Keep in mind that you can use the Maintenance mode feature that will hide all your listings, or you can deactivate or remove your listings entirely but hold on to your account for future use. Before you close your account permanently, please cancel and remove your listings and resolve all transactions.

Sell your items
Use will get access to a full featured Merchant Dashboard to manage all aspects of selling on Fizibu, like manage your selling account, add product information, make inventory updates, manage orders, and manage users.
It depends on which sbscription you choose. Please visit the pricing section for detail.
Fizibu notifies you by email when you receive an order. You can change the notification settings in your account settings.
Yes. Our packaging service allows customers to choose when they check out, you can make the options available for any individual item on your listing page.

Pricing
Fizibu offers different selling plans for a monthly subscription fee plus per-item selling fees, which vary by subscriptions. Please visit the pricing section for detail.
No

Bize Ulaşın

Send us a message and we will get back to you soon!